20 березня - Всесвітній День Землі

20 березня відмічається Всесвітній День Землі, покликаний об'єднати людей всього світу в справі захисту навколишнього середовища. Це свято відзначають також в день весняного рівнодення 20 березня. День нагадування про страшні екологічні катастрофи, день, коли кожна людина може задуматися над тим, що він може зробити у вирішенні екологічних проблем, поборовши в собі байдужість.

Отож, і учні нашого навчального закладу не залишилися осторонь цього питання та взяли участь у захисті екологічних проектів щодо найболючіших питань сьогодення: сміття та отрута навколо нас, заміна поліетилену, «за» і «проти» натурального хутра, відпрацьовані батарейки! Діти дуже відповідально та креативно працювали над завданнями, а учні 5 та 7 класів ще й показали на практиці як можна повторно використовувати матеріали та як звільнитися від пакетів на користь еко сумок! Неймовірно творча атмосфера панувала цього дня у стінах школи, навіть вчителі вирішили змінити пакети на еко сумки!

Давайте берегти нашу природу, нашу Землю, збагачувати, вдосконалювати, робити щось не тільки для себе, а й для інших! Думати не тільки про сьогоднішній день, а й про завтрашній. Не забувайте, що наша доля – це доля нашої рідної Землі і вона у наших руках!

ПРИРОДА1

Кiлькiсть переглядiв: 3

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.