Повернутися до звичайного режиму

Шкільна симфонія «Сім чарівних нот»

Шкільна симфонія «Сім чарівних нот»

День учителя це свято не лише тих людей, які працюють на освітянській ниві. Воно для всіх, бо немає в світі людини, яка б з теплотою і усмішкою не згадала свого вчителя. В цей день до школи йдуть із квітами не лише учні, а й їхні батьки, матері, дідусі й бабусі, які теж колись були школярами…

Цього осіннього сонячного дня5 жовтня 2018 року в стінах Овлашівської школи відзначили Всесвітній день Учителя. Учнівське самоврядування працювало з самого ранку. Учні перевтілилися у вчителів і проводили уроки. На перервах звучала музика, святкова дискотека протягом всього дня піднімала настрій як дітям так і вчителям.

Учні 9 класу разом з класним керівником Оленою Гергель підготували святковий подарунок концерт - симфонію з семи нот, на якому педагоги ще раз пересвідчились, яких талановитих дітей вони навчають. Адже школа – це велична симфонія, яка складається із щирої та неповторної мелодії учительських та дитячих сердець.

І у нашій шкільній симфонії теж сім чарівних нот. І щоб симфонія зазвучала на повну силу треба гарно попрацювати. Вчителі, як діти, складали пазли, танцювали, слухали музику і показували її жестами для інших вчителів. Переглядали відеоролик про те, як починається робочий день кожного вчителя, як вони поспішають до школи, з яким настроєм та почуттями зустрічають своїх учнів. Розшифрували наш рідний український алфавіт. Що означають букви мовою вчителів.Ну а про думки вчителя розповів «чарівний капелюх». Кожен конкурс для вчителів закінчувався тим, що потрібно було відкрити чарівну ноту і скласти чарівне слово з семи літер «ВЧИТЕЛЬ»

А скільки посмішок, добрих слів, квітів… Цього не злічити!.. Ні, все-таки прекрасна професія вчитель!

Кiлькiсть переглядiв: 79

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.