Шкільна симфонія «Сім чарівних нот»

Шкільна симфонія «Сім чарівних нот»

День учителя це свято не лише тих людей, які працюють на освітянській ниві. Воно для всіх, бо немає в світі людини, яка б з теплотою і усмішкою не згадала свого вчителя. В цей день до школи йдуть із квітами не лише учні, а й їхні батьки, матері, дідусі й бабусі, які теж колись були школярами…

Цього осіннього сонячного дня5 жовтня 2018 року в стінах Овлашівської школи відзначили Всесвітній день Учителя. Учнівське самоврядування працювало з самого ранку. Учні перевтілилися у вчителів і проводили уроки. На перервах звучала музика, святкова дискотека протягом всього дня піднімала настрій як дітям так і вчителям.

Учні 9 класу разом з класним керівником Оленою Гергель підготували святковий подарунок концерт - симфонію з семи нот, на якому педагоги ще раз пересвідчились, яких талановитих дітей вони навчають. Адже школа – це велична симфонія, яка складається із щирої та неповторної мелодії учительських та дитячих сердець.

І у нашій шкільній симфонії теж сім чарівних нот. І щоб симфонія зазвучала на повну силу треба гарно попрацювати. Вчителі, як діти, складали пазли, танцювали, слухали музику і показували її жестами для інших вчителів. Переглядали відеоролик про те, як починається робочий день кожного вчителя, як вони поспішають до школи, з яким настроєм та почуттями зустрічають своїх учнів. Розшифрували наш рідний український алфавіт. Що означають букви мовою вчителів.Ну а про думки вчителя розповів «чарівний капелюх». Кожен конкурс для вчителів закінчувався тим, що потрібно було відкрити чарівну ноту і скласти чарівне слово з семи літер «ВЧИТЕЛЬ»

А скільки посмішок, добрих слів, квітів… Цього не злічити!.. Ні, все-таки прекрасна професія вчитель!

Кiлькiсть переглядiв: 79

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.