Управління навчально-виховними закладами здійснюють на основі положень Конституції України, Закону «Про освіту», Положення про загальноосвітній навчальний заклад. Управлінська діяльність, як і навчальна, виховна, будь-яка інша діяльність, ґрунтується на дотриманні ряду принципів, якими керуються директор і його заступники при виконанні всіх управлінських функцій

Управління школою здійснюється власником - Роменською районною радою Сумської області.

Безпосереднє керівництво здійснює директор. Директором може бути громадянин України, який має вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж роботи не менш як 3 роки.

Директор призначається на конкурсній основі.

Вищим органом громадського самоврядування школи є загальна конференція колективу, що скликається не менше одного разу на рік.

Конференція:

- заслуховує звіт директора школи;

- розглядає питання навчально-виховної, методичної і фінансово-господарської діяльності школи;

- розглядає основні напрями вдосконалення навчально-виховного процесу, розглядає інші найважливіші напрями діяльності школи.

У школі створено постійно діючий колегіальний орган – педагогічна рада.

Головою педагогічної ради є директор школи.

Педагогічна рада розглядає питання:

  • удосконалення і методичного забезпечення навчально-виховного процесу, планування та режиму роботи школи;
  • переведення учнів до наступних класів і їх випуску, видачі документів про відповідний рівень освіти, нагородження за досягнення у навчанні;
  • підвищення кваліфікації педагогічних працівників, розвитку їхньої творчої ініціативи;
  • впровадження у навчально-виховний процес досягнень науки і передового педагогічного досвіду, морального та матеріального заохочення учнів та працівників школи;
  • притягнення до дисциплінарної відповідальності учнів за невиконання ними своїх обов'язків;
  • погоджує структуру навчального року, навчальні плани та річний план роботи школи

Робота педагогічної ради планується в довільній формі відповідно до потреб школи. Кількість засідань педагогічної ради визначається їх доцільністю, але не може бути меншою чотирьох разів на рік.

Члени педагогічної ради мають право виносити на її розгляд актуальні питання навчально-виховного процесу.

Згідно з діючим законом України "Про освіту" на базі школи діють методичні об'єднання: класних керівників, учителів початкових класів, суспільно - гуманітарного циклу та природничо -математичного циклу.

У школі можуть створюватись учнівські та вчительські громадські організації, що діють відповідно до чинного законодавства України.

Кiлькiсть переглядiв: 403

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.