Матеріально-технічна база навчального закладу включає будівлі, споруди, землю, комунікації, обладнання, транспортні засоби, та інші матеріальні цінності, вартість яких відображено у балансі відділу освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації Сумської області.

Майно, закріплене за навчальним закладом, належить йому на правах оперативного управління та не може бути вилученим у нього, якщо інше не передбачено законодавством.

Навчальний заклад відповідно до чинного законодавства користується землею, іншими природними ресурсами й несе відповідальність за дотримання вимог та норм їх охорони.

Вилучення основних фондів, оборотних коштів та іншого майна навчального закладу проводиться лише у випадках, передбачених чинним законодавством. Збитки, завдані навчальному закладу внаслідок порушення його майнових прав іншими юридичними та фізичними особами, відшкодовуються відповідно до чинного законодавства.

Навчальний заклад має земельну ділянку площею 2га, де розміщуються спортивні та ігрові майданчики, зона відпочинку, господарські будівлі тощо.

Школа обладнана меблями навчальних кабінетів відповідно до потреби на 100 %. Загальна оцінка стану збереження меблів у школі - добра.

В закладі автономне опалення, має централізоване водопостачання, облаштовано внутрішню вбиральню, забезпечено необхідним інвентарем та обладнанням.

Вшколі 5 комп'ютерів та 16ноутбуків, 2 інтерактивні дошки, 7 проекторів, документ-камера та ін., підключено послуги інтернету.

Школа забезпечена підручниками на 100%.

Для реалізації навчально-виховного процесу в школі наявні та обладнані кабінети,їдальня,стадіон.

Школа має шкільний автобус, яким здійснюється підвіз учнів школи до навчального закладу в межах території Довгополівської сільської ради.

Шкільне подвір’я належним чином впорядковане:, обладнано дитячий ігровий майданчик, оборудовані клумби.

Адміністрацією школи приділяється достатньо уваги естетичному вигляду навчального закладу. Коридори школи поповнилися сучасними стендами, у всіх кабінетах зроблений капітальний ремонт. По всій школі замінені вікна та двері на металовластикові. Фасад школи утеплений.

В шкільній їдільні проведений ремонт в харчоблоці, складських приміщеннях та залі. Замінені меблі, плита, витяжка та деякі прилади. Постійно оновлюється посуд.

Активно проводиться робота по озелененню подвір'я. Подвір’я школи завжди прибране, доглянуте. На квітниках висаджуються квіти, які протягом літа доглядаються працівниками школи, своєчасно доглядаються дерева, кущі. Фарбується огорожа, біляться фруктові дерева. Обслуговуючим персоналом проводиться скошування трави на спортмайданчику, винесення та періодичне вивезення сміття з території школи.

Кiлькiсть переглядiв: 402

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.