Овлашівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів є комунальною власністю Роменської районної ради. Управління та фінансування здійснюється відділом освіти, молоді та спорту Роменської РДА, якому делеговано повноваження.

Заклад створений з метою задоволення потреб громадян, суспільства й держави в загальній середній освіті та забезпечення науково-теоретичної, гуманітарної, загальнокультурної підготовки дітей, виховання громадянина України на кращих традиціях українського народу, самовідданого служіння Батьківщині, готовності до захисту її незалежності та територіальної цілісності, поваги до Конституції України, державних символів України. Школа забезпечує здобуття загальної середньої освіти.

Предметом діяльності закладу є:

- Забезпечення якості освіти, що здобувається одночасно з початковою, базовою середньою освітою. - Створення сприятливого середовища для розвитку здібностей та талантів здобувачів для досягнення ними позитивних результатів навчання.

- Організація участі здобувачів освіти у районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних проектах (конкурсах, виставках, фестивалях, олімпіадах, турнірах тощо).

- Забезпечення належних та безпечних умов здобуття освіти з урахуванням вікових особливостей, фізичного, психічного та інтелектуального розвитку здобувачів освіти на кожному рівні освітнього процесу.

- Виховання шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної та рідної мови, національних цінностей українського народу та інших народів і націй.

- Формування й розвиток соціально зрілої, творчої особистості з усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної самосвідомості, особистості, підготовленої до професійного самовизначення.

- Виховання у здобувачів освіти поваги до Конституції України, державних символів України, прав і свобод людини й громадянина, почуття власної гідності, відповідальності перед законом за свої дії, свідомого ставлення до обов’язків людини й громадянина.

- Розвиток особистості здобувача освіти, його здібностей і обдарувань, наукового світогляду.

- Реалізація права здобувачів освіти на вільне формування політичних і світоглядних переконань.

- Створення умов для оволодіння системою наукових знань про природу, людину й суспільство.

- Створення оптимальних умов для організації життя та всебічного розвитку здобувачів освіти, максимально наближених до домашніх, забезпечення кожному здобувачу освіти уваги та турботи, надання допомоги для своєчасного отримання ними необхідної освіти, підготовки до праці та вибору професії.

Кiлькiсть переглядiв: 1893

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.